klimatizace Klimasplit Klimasplit s.r.o., Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3, Provozovna: Dělnická 395, 50601, Jičín, tel.: +420 725 517 189, e-mail: info@klimasplit.cz
Otevřít menu
klimatizace Jičín
 
Home  >  Klimatizace podle užití  >  Klimatizace do kanceláře

Klimatizace do kanceláře

Kanceláře byly v Česku vůbec prvními průkopníky, které začaly klimatizace ve velkém provozovat. Klimatizované prostředí je základním předpokladem pro udržení maximálního pracovního výkonu zaměstnanců, čeho si je zaměstnavatel vědom. Investice do nástěnné, parapetní nebo kazetové jednotky se brzy vrátí. Velice často se do komerčních prostor a kanceláří montují stropní kazetové klimatizace. Jejich parametry a umístění ve stropní části místnosti garantuje perfektní a rovnoměrné vychlazení všech prostor v kanceláři. Svou konstrukcí a flexibilitou vzhledu a barevností mřížek zapadnou do každého interiéru.

Samozřejmě i do kanceláří lze bez problémů montovat nástěnné klimatizace, které jsou velice účinné a spolehlivě ochladí nebo vytopí celý prostor kanceláře.

Hlavní výhody moderní klimatizace do kanceláře:

klimatizace zdravé prostředí

zajistí příjemné a
zdravé pracovní prostředí
 

klimatizace topení

stálá teplota nejen v horkých dnech,
ale díky funkci topení
lze temperovat i v chladných dnech

klimatizace filtry

díky účinným filtrům zajistí čisté
a zdravotně nezávadné prostředí

klimatizace přirozené proudění vzduchu

bezproblémové ovládání pomocí DO
nebo s pomocí aplikace a WIFI modulu

S výběrem vhodného modelu klimatizace vám samozřejmě rádi poradíme a najdeme společně to nejlepší řešení pro vaši kancelář.


klimatizace

Vaše rychlá cesta ke klimatizaci

Kontaktujte nás navštívíme vás domluvíme vhodné řešení a termín do 14 dnů Vám klimatizaci odborně namontujeme zajistíme záruční i pozáruční servis

KONTAKTUJTE NÁS
klimatizace
nahoru