klimatizace Klimasplit Klimasplit s.r.o., Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3, Provozovna: Dělnická 395, 50601, Jičín, tel.: +420 725 517 189, e-mail: info@klimasplit.cz
Otevřít menu
klimatizace Jičín
 
Home  >  Realizace

Realizace

Naše firma je specializovanou a certifikovanou firmou na montáže klimatizací. Připravili jsme pro Vás jen zlomek z realizovaných montáží. Ve většině případů platí, že montáž klimatizace realizujeme do 14 dní od objednání. Pro Vaši spokojenost se snažíme být u Vás opravdu co nejdříve a realizovat samotnou montáž v ještě kratším termínu.

Samotná montáž klimatizace je provedena za jeden den! Výjimku tvoří rozsáhlé zakázky multisplitových klimatizací nebo nutnost montáže vnějších jednotek pomocí plošiny. Ale i v takových případech se snažíme vše realizovat za jeden, maximálně dva dny.

Montáž klimatizace od nás máte za velice výhodnou cenu, pokud si objednáte klimatizaci na našem eshop www.e-klimasplit.cz Najdete zde kategorie single splitových i multisplitových sestav klimatizací, kde je již cena montáže a většiny instalačního materiálu v ceně a kupujete od nás výhodný balíček klimatizace včetně montáže.

Působnost naši firmy Klimasplit – Air-Cool je po celé ČR a montujeme jak pro koncové zákazníky, tak i klimatizace do komerčních prostor.

Zavolejte nám nebo nám napište. Výběr ani montáž klimatizace nemusí být problém. Na Vás je jen rozhodnutí, že chcete mít doma klimatizaci. Vše ostatní už za Vás zařídíme my. Jsme tu pro Vás.

nahoru