klimatizace Klimasplit Klimasplit s.r.o., Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3, Provozovna: Dělnická 395, 50601, Jičín, tel.: +420 725 517 189, e-mail: info@klimasplit.cz
Otevřít menu
klimatizace Jičín
 
Home  >  Aktuality  >  Klimatizace do kanceláří a komerčních prostor

Klimatizace do kanceláří a komerčních prostor

Řešení klimatizace do komerčních prostor, jako jsou prodejny, kanceláře, hotely, restaurace nebo např. průmyslové haly pro vás naprojektujeme a navrhneme optimální technické řešení.

Menší kanceláře nebo obchody lze řešit obdobnou technologií, jako klimatizace do bytu nebo rodinných domů. Pokud je ale požadavek na zajištění optimální teploty vzduchu ve větších objektech, je nutné naprojektovat a zvolit vždy náročnější technické řešení, které musí splňovat vysoké nároky na výkon klimatizace i typ použitých vnitřních jednotek.

Jaké jsou možnosti klimatizace do komerčních prostor:

  • Komerční prostory typu menších prodejních prostor, provozoven nebo např. lékařských ordinací se dle požadavku zákazníka řeší systémem Single Split nebo Multi Split klimatizačních sestav s obdobnými nároky jako u klimatizací do bytu. Primárním řešením je výkonná vnější jednotka a jedna nebo až 5 vnitřních klimatizačních jednotek.
  • Do komerčních objektů je časté použití kazetových klimatizačních jednotek, které jsou zabudovány do stropních prostor. Veškeré rozvody a instalace je ukryta nad stropním prostorem. Kazetové jednotky patří mezi spolehlivé řešení, které dokáže zajistit příjemné a zdravé prostředí i ve velkých objektech.
  • Pro budovy s mnoha místnostmi lze použít kanálové klimatizace, které jsou úplně skryté ve stropním prostoru a nabízí maximální úsporu místa. Ideální je jejich instalace do sádrokartonových podhledů. V dolní části místnosti je klimatizační jednotkou nasáván vzduch z místnosti, ten je následně ochlazen a přes optimálně rozložené výfukové mřížky vrácen zpět do prostoru. Ovládání celého systému je řešeno nástěnným ovladačem.
nahoru