klimatizace Klimasplit Klimasplit s.r.o., Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3, Provozovna: Dělnická 395, 50601, Jičín, tel.: +420 725 517 189, e-mail: info@klimasplit.cz
Otevřít menu
klimatizace Jičín
 
Home  >  Reference

Reference

Naše firma působí na trhu v oboru prodeje a montáží klimatizací již mnoho let. Za tu dobu jsme od našich zákazníků získali řadu zpětných pozitivních zpětných reakcí. Některé z nich jsme se pro Vás rozhodli zveřejnit. Samozřejmě se snažíme, aby každý náš zákazník byl spokojený. Je to náš cíl. A uvědomujeme si, že jen spokojený zákazník se k nám rád bude vracet nebo nás doporučovat jako firmu s osobním a zároveň profesionálním přístupem za každé situace. Děkujeme všem Vám, našim zákazníkům, za kladné reakce na naši práci.

Patrik (38),
Praha
Nechápu, jak jsem mohl doteď bez klimatizace vegetit. Jsem fakt rád, že mám doma příjemně i v těch největších pařácích. Peníze, které jsem investoval, za to rozhodně stály. Montáž byla snadná i rychlá a teď už si jen užíváme.
Blažkovi,
Praha
Klimačku jsme si koupili na dovolenou karavanem. Projeli jsme celé Středomoří a užili si krásné léto. Byli jsme opravdu rádi, že klimu na cestách obytným vozem máme, protože bychom jinak nemohli horka přes den v karavanu vůbec vydržet.
Ingrid (33),
Brno
Klimatizaci jsme pořídili kvůli starším rodičům, kteří v létě hodně špatně snášeli horka. Vsadili jsme na klasiku a vybrali jsme nástěnný typ, který kapacitně odpovídá naší domácnosti. Máme za sebou první sezónu a jsme spokojeni. Přemýšlíme, že koupíme další jednotky i do dalších místností.
Růžičkovi,
Plzeň
Stavíme nový rodinný dům a klimatizaci si necháváme kompletovat do všech místností. Využíváme multisplitové zařízení a těšíme se na konečně příjemné stabilní teploty po celou sezónu. Po bydlení v bytě to bude určitě příjemná změna. Pořízení jedné venkovní jednotky a na ni navázaných pěti vnitřních nás vyšlo finančně lépe, takže jsme ještě ušetřili.
Soňa (44),
Hradec Králové
Klimatizaci jsem koupila jako vánoční dárek, bylo to skutečně velké překvapení. I když manžel ze začátku brblal, že budeme muset sekat do zdí díry, díky kazetové jednotce jsme vše hravě zvládli a teď už je nám jedno, zda jsou venku extrémní pařáky. Mohu všem doporučit!
Josef (57),
Olomouc
Klimu jsem napřed pořídil do svého podnikání. Provozuji restauraci a hlavně v létě tam bývalo nedýchatelno. Hosté, co čekali na oběd, byli nervní a potili se. Kolikrát se mi stalo, že nám odešli, aniž by si objednali. Od té doby, co mám zapojenou podstropní jednotku, se to změnilo. Lidé si často dají i dezert nebo vypijí šálek kávy. Ocení, že je uvnitř příjemný chládek. Tato investice se mi již zaplatila a já přemýšlím, že si klimu pořídím i domů.
Novákovi,
Ústí n.L.
Když jsme vybírali způsob vytápění našeho domu, netušili jsme, že se dá topit i klimatizací. Naštěstí nás na to upozornili sousedé, kteří výhřev pomocí recirkulace vzduchu klimatizace taky využívali. Můžeme říct, že jsme velmi spokojeni. Zvolili jsme parapetní přístroje, které připomínají radiátory a topíme o třetinu levněji oproti plynu a až o 70% levněji, než kdybychom používali elektrické přímotopy. To byl dobrý kup!
Václav (41),
Brno
Vždy jsme měl za to, že klimatizace je nadstandard, který si jako rodina nemůžeme dovolit. Pak mě ale manželka přemluvila, abych zkusil aspoň jednu jednotku do ložnice, kterou máme situovanou na západ a v létě večer tam bývá nesnesitelně. Povolil jsem a nelituji. Letos v létě jsem mohl dokonce spát. Pořídíme určitě ještě jednu dětem.
Jana (35),
Praha
Jako lékařka dobře vím, jak destruktivní vliv mají na sliznice měkkým tkání rychlé přechody teplot. Z horka do zimy, ale stejně tak i ze zimy do tepla, způsobují oslabení přirozené imunity a stávají se tak v podstatě živnou půdou pro nasedání nejrůznějších virů i bakterií. Osobně jsem rozhodně za používání klimatizací, ale samozřejmě v rozumné míře. To znamená, výsledná teplota by neměla být nikdy nižší, než o 5 stupňů Celsia oproti exteriéru a mělo by být udržováno konstantní prostředí.
Pavel (39),
České Budějovice
Klimatizaci jsem si pořídil kvůli konkurenci. Podnikám v obchodním byznysu a bylo nadále nemyslitelné vodit si obchodní partnery do přehřátých a špatně větratelných prostor. Nechtěl jsem přijít o kšefty, a tak jsem nejprve pořídil do zasedačky kanálovou klimatizaci, která je zabudována tak šikovně, že ji vlastně ani nikdo nevidí. A nemůžu si to vynachválit. U obchodních partnerů jsem si udělal „oko“ a kšefty se jen hrnou.
nahoru