klimatizace Klimasplit Klimasplit s.r.o., Bořivojova 878/35, 130 00 Praha 3, Provozovna: Dělnická 395, 50601, Jičín, tel.: +420 725 517 189, e-mail: info@klimasplit.cz
Otevřít menu
klimatizace Jičín
 
Home  >  Druhy klimatizace  >  Nástěnná klimatizace

Nástěnná klimatizace

Nejpoužívanější typ klimatizace, který se instaluje nejen do domácích, ale i komerčních prostor. Již samotný název napovídá, že se umisťuje přímo na zeď. Veškerá připojení k provozu se instalují nejčastěji za jednotku. Odvod kondenzátu se řeší samospádem, nebo kondenzátním čerpadlem.

Jaké jsou možnosti nástěnné klimatizace?

Hlavní parametry klimatizace

Hlavní parametry klimatizace

Hlavní parametry, které určují konkrétní model použité klimatizace, lze rozdělit na designové a technické. Po stránce designu lze vybírat z různých tvarů nástěnných jednotek nebo podle barevného provedení. V dnešní době tyto nároky stále stoupají, Klimatizace je již nedílnou součástí každé moderní domácnosti a požadavek na provedení, které splyne s celkovým designem bytu, je stále větší.

Výkon a energetická účinnost klimatizace

Z pohledu technických parametrů je nutné vědět potřebný výkon jednotky do konkrétního prostoru. Tady je určující objem místnosti a k tomu lze nadimenzovat konkrétní výkon klimatizační jednotky. Dalším důležitým parametrem je energetická účinnost. Dnešní modely nástěnných klimatizací jsou energeticky velice úsporné. A nejedná se jen o chlazení, ale i topení. V případě výběru multisplitových sestav je nutné vzít v úvahu, že na jednu vnější jednotku lze napojit maximálně 5 vnitřních jednotek a výběr musí být vždy pouze od jedné konkrétní značky.

Výkon a energetická účinnost klimatizace
Doplňkové vlastnosti klimatizace

Doplňkové vlastnosti klimatizace

Další doplňkové vlastnosti nástěnných klimatizací je možnost WI-FI modulu a ovládání klimatizace mobilním telefonem, ionizátor nebo účinné filtry vzduchu, kde klimatizace přebírá i funkci čističky vzduchu.


klimatizace

Vaše rychlá cesta ke klimatizaci

Kontaktujte nás navštívíme vás domluvíme vhodné řešení a termín do 14 dnů Vám klimatizaci odborně namontujeme zajistíme záruční i pozáruční servis

KONTAKTUJTE NÁS
klimatizace
nahoru